BEZPEČNOSTNÍ SKLA

BEZPEČNOSTNÍ SKLA - SKLENÁŘSTVÍ PRAHA - GLASSPROJECT

VSG

Bezpečnostní vrstvené sklo CONNEX

Bezpečnostní výplně z vrstveného skla VSG se skládají minimálně ze dvou skleněných tabulí různé síly, které jsou vzájemně spojené celým svým povrchem mezivrstvou. Jako mezivrstvu lze použít fólie z polyvinylbutyralu (PVB) nebo etylenvinylacetátu (EVA). Bezpečnostní výplně z vrstveného skla poskytují větší počáteční odolnost vůči namáhání než obyčejné sklo float.

bezpsklo        bezpsklo

 

ESG

 Bezpečnostní tepelně tvrzené sklo - kalené

Tepelně tvrzené bezpečnostní sklo je sklo, u kterého došlo za pomoci tepelně řízeného procesu ohřevu (nad 600°C) a ochlazení k vyvolání povrchového tlakového napětí. Účelem tohoto procesu je podstatně zvýšit odolnost skla vůči mechanickému a tepelnému namáhání (šokům). Tepelně tvrzené bezpečnostní sklo se pak díky vnitřnímu pnutí při rozbití rozpadne.

esg 20131130 1237130634

bezpsklo

 

 

 

 

 

 

Bezpečnostní sklo ESG a VSG

Tato skla mají speciální použití jako skla pro střešní zasklení uchycované přes vrtané otvory (body). Používají se pro bodově uchycované fasádní systémy, zábradlí,balkóny, výtahové šachty, pergoly, přístřešky, protihlukové stěny a veškeré nadhlavové zasklení apod.

Slučují v sobě výhody lepených skel (drží pohromadě, nevysypou se) a tepelně tvrzených skel (ty jsou několikrát odolnější proti nárazu a ohybu). Skla se vyrábějí přesně na míru včetně opracování hran, vrtání apod.

zabradli

 

DRÁTĚNÉ SKLO - DRÁTOSKLO

 

Drátěné sklo, nebo-li drátosklo, je sklo, uvnitř kterého se nachází drátěná vložka, která v případě rozbití drží pohromadě jednotlivé kousky skla. Výhodou drátoskla je schopnost zpomalit šíření plamenů v případě požáru. Použití skla je možné jak v interiéru, tak v exteriéru.  Drátěná skla lze rovněž opracovávat broušením.

NAŠE PROVOZOVNY:

sklenarstvi-praha@email.cz


Veleslavínská 40, Praha 6
TEL: 778 008 225

SKLENÁŘSTVÍ PRAHA - GLASSPROJECT

KOMPLETNÍ SKLENÁŘSKÉ PRÁCE

zasklívání oken a dveří po celé Praze a okolí

RÁMOVÁNÍ OBRAZŮ - PASPARTOVÁNÍ

široký výběr rámů a paspart - včetně atypických rozměrů

OTEVŘENO:
PONDĚLÍ -
PÁTEK 09:00 - 16:00

 POJÍZDNÁ DÍLNA

Sklenářské práce u zákazníků

TEL: 778 008 210

glassproject@glassproject.cz

práce bez příplatků

doprava zdarma

Z NAŠICH REFERENCÍ