Skleněné zábradlí

 

 INFOLINKA: +420 778 008 210

Napište nám Váš požadavek zde

 

ZDARMA jsou u nás:

Poradenství a konzultace - Zaměření a cenová nabídka
Zhotovení výrobní dokumentace - Doprava na území Prahy a okolí

 

K trendům současné architektury patří transparentní a přitom zcela funkční skleněné zábradlí působící jako dominanta stavby. 

Skleněná zábradlí jsou moderním využitím tvrzených a lepených skel. Jsou vhodná nejen ke schodištím všeho typu, ale i k různým terasám, mezipatrům, ochozům atd. Skleněná zábradlí prosvětlí budovy svou vzdušností a dojmem volnosti. Celoskleněné zábradlí přináší do interiéru originalitu a eleganci. 
S ohledem na bezpečnost a platné ČSN normy se pro jeho výrobu používají lepená (vrstvená) skla, která se navíc pro samonosné zábradlí provádějí z kalených skel.

Vetknuté skleněné zábradlí

Samostatná skleněná deska jakoby vetknutá do podlahy bez viditelného uchycení. To je exkluzivní transparentní řešení. Spodní hliníkový kotevní profil je skryt v podlaze a Vy z něj vidíte pouze malé hrany, vše ostatní je přikryto. Přesto technické řešení zábradlí umožňuje snadnou výměnu skleněných tabulí. Vhodné zejména jako zábradlí na balkón či terasu.

 skl. dveře a zábradlí    skl. dveře a zábradlí

Terčová zábradlí

Tam, kde je možné realizovat skleněnou desku zábradlí před stavební konstrukcí je vhodné použít terčové uchycení skel. Zejména zábradlí na schodiště a na balkóny takové řešení umožňuje. Subtilní nerezové terče, které kotví skleněné desky zábradlí přímo do konstrukce patří mezi nejčastěji používaná řešení.

 skl. dveře a zábradlí    skl. dveře a zábradlí

Skleněné zábradlí - francouzská okna

Představte si to. Máte elegantní francouzská okna ve druhém podlaží a jejich vzhled je narušen ocelovým nebo dokonce dřevěným zábradlím. Něco takového pokazí dojem z celého domu. Naštěstí existuje řešení. Čisté linie Vašeho domu zachová naše elegantní zábradlí uchycené do rámu okna či fasády na lišty v barvě oken nebo terče, vhodné i jako zábradlí na menší balkón nebo lodžii.

foto

Skleněné zábradlí se sloupky

Preferujete řešení se sloupky? I zde se nabízí velké množství variant. Sloupky ze dřeva, nerezové oceli či hliníku, uchycení skel na terče, příponky či lišty, zábradlí s madlem či bez madla anebo kombinace s nerezovými lanky. Zábradlí je architektonický prvek jako každý jiný a my věříme, že si u nás dokážete vybrat. Použitelné pro všechny aplikace, zábradlí na schodiště, balkon i terasu.

klikni pro detail

skl. dveře a zábradlí Interier_19 Interier_18 Interier_16 Interier_14 Interier_11Interier_4  Interier_10  Interier_5  Exterier_7  Exterier_6  Exterier_5  Exterier_4Exterier_2  Exterier_1  Interier_12  

NAŠE PROVOZOVNY:

sklenarstvi-praha@email.cz


Veleslavínská 40, Praha 6
TEL: 778 008 225

SKLENÁŘSTVÍ PRAHA - GLASSPROJECT

KOMPLETNÍ SKLENÁŘSKÉ PRÁCE

zasklívání oken a dveří po celé Praze a okolí

RÁMOVÁNÍ OBRAZŮ - PASPARTOVÁNÍ

široký výběr rámů a paspart - včetně atypických rozměrů

OTEVŘENO:
PONDĚLÍ -
PÁTEK 09:00 - 16:00

 POJÍZDNÁ DÍLNA

Sklenářské práce u zákazníků

TEL: 778 008 210

glassproject@glassproject.cz

práce bez příplatků

doprava zdarma

Z NAŠICH REFERENCÍ